incicikolata.com.tr

  • Sipariş Takibi

  • Hesabım
  • 0Sepetim
()

TESLİMAT KOŞULLARI

İnci Çikolata ile Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo !
 
Siparişini verdiğiniz ürünlerin tamamı, anlaşmalı olduğumuz kurye veya kargo firmaları aracılığıyla, İnci Çikolata güvencesi ile teslim edilmektedir.
 
Sepetinize eklediğiniz ve siparişini verdiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması gibi bir durum söz konusu değildir.
 
Teslimat sürecimiz, teslimat adresinizin İstanbul'da veya diğer illerde olmasına göre farklı göstermektedir.
 
İnci Çikolata aracılığıyla aldığınız ürünlerin tamamı, Türkiye'ye ücretsiz olarak gönderilmektedir.
 
Kargo süreleri, sipariş ver sayfasında yer alan tabloda ayrıntılı bir şekilde belirtilmiştir. Teslim süresi ile alakalı, olası yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için lütfen sipariş vermeden önce göndereceğiniz ilin kargo teslimat sürelerini inceleyiniz.
 
İnci Çikolata Sipariş Gönderim Çeşitleri
 
İnci Çikolata'dan yapacağınız tüm siparişleriniz, aşağıda yer alan 2 tip gönderim çeşidi aracılığıyla alıcısıyla buluşmaktadır:

    a) Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat – Yurtiçi Kargo
    b) İstanbul içi ücretsiz kurye ile teslimat – Kurye
 
 
a-  Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat – Yurtiçi Kargo
 
Hafta içi saat 16:00'dan önce tamamladığınız siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir. 16:00'dan sonra gerçekleşen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir.
 
Türkiye genelinde çalıştığımız firma şu an için Yurtiçi Kargo'dur. Kargo ve kurye firmalarımız pazar günü teslimat yapmamaktadır. Cumartesi günü ise kargo çıkışlarımız saat 13:00'da tamamlandığı için siparişlerinizi en geç saat 11:00'da tamamlamanız gerekmektedir.
 
Anlaşmalı kargo firmamız saat 18:00'da siparişinizi takip edebilmeniz için tarafınıza gönderi takip numarasını SMS yolu ile iletmekte, tarafınıza ayrıca İnci Çikolata tarafından bir bilgilendirme emaili gönderilmektedir. Teslimat süreci boyunca email ve SMS bilgilendirmelerimiz sürmektedir.
 
İstanbul haricindeki illerde, aynı gün adrese teslimatımız mevcut değildir.
 
 
b-  İstanbul içerisi teslimat – Kurye
 

İstanbul içindeki seçili bölgelere siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kurye firmamız üzerinden yapılmaktadır.

Hafta içi her gün ücretsiz teslimat saat aralıkları:


12:00'a kadar 13:00-18:00 teslimat aralığı için sipariş verebilirsiniz.  (12:00'dan sonra gerçekleşen siparişleriniz bir sonraki gün 09:30 ile 18:00 aralığında teslim edilecektir.